O NÁS

Hodinársky svet World of Watches v Košiciach a v Banskej Bystrici ponúka švajčiarske značky ako Longines, Tissot, Certina, Rado aj cenovo dostupnejšie Casio, Garmin a mnoho ďalších.

Na predajniach máme školený personál, ktorý vám rád pomôže s výberom toho správneho modelu tak, aby vám dobre slúžil a robil dlho radosť. Okrem toho vám na predajniach poskytneme ďalšie služby ako skracovanie remienka a pod.

Ak radšej nakupujete z pohodlia domova, využite náš e-shop. Hodinky, ktoré máme na sklade, vám dokážeme doručiť rýchlo, tovar odosielame každý pracovný deň. Ak hľadáte niečo špeciálne, čo nie je skladom, alebo potrebujete poradiť s výberom, napíšte nám na online chat, zavolajte alebo napíšte správu na sociálne siete.

Sme tu pre Vás. O hodinkách vieme veľa a radi sa o to s Vami podelíme.Sme súčasťou siete Watch de Luxe, ktorá má celkom 5 predajných miest: WOW Košice, Montblanc butik, TAG Heuer butik a ďalšie dve predajne Watch de Luxe v Bratislave. Všetky tieto predajne slúžia ako kontaktné a výdajné miesta nášho e-shopu.

Sme napojení na kvalitné hodinárske servisy, takže v prípade problému vám pomôžeme dopraviť hodinky do rúk toho správneho odborníka.